Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Aký druh vedomostí potrebujeme vedieť pri používaní cigarety?
- Oct 23, 2017 -

Aké vedomosti potrebujeme vedieť pri používaní fólie na prebalovanie cigariet?
Pri používaní Cigarette Overwrapping Film, keď máme veľa vedomostí, ktoré treba pochopiť, iba komplexné chápanie budúcnosti, aby sa zabezpečilo dobré používanie Cigarette Overwrapping Film.
Musíme venovať pozornosť použitiu balenia cigariet film, keď veľa vecí, napríklad keď používame životné prostredie podľa použitia cigariet na výber obalového filmu, tesniace Cigaretový obalový film musí používať priehľadný Cigaretový obalový film a profesionálny Taobao Cigaretový obalový film. Zelenina musí používať profesionálne ovocné a zeleninové cigarety obal fólia, miesta prepravy potrebujú používať profesionálne varovanie Cigaretový obal fólie, napájanie musí používať izolované Cigaretový obalový film
Súčasne v Cigarette Overwrapping Film, keď musíme udržať Cigaretový obalový film zachrániť, pretože Cigarette Overwrapping Film v použití času, keď použitie relatívne malé. Aby sme zabezpečili použitie zostávajúceho obalového filmu na cigarety, musíme venovať pozornosť ochrannému prostrediu cigaretového obalového filmu podľa vlastností cigaretového obalového filmu. Iba týmto spôsobom môžeme zabezpečiť dlhú životnosť cigarety s povrchovou úpravou cigariet.
Cigaretový obalový film, ktorý sa používa, keď je papierový papier Cigarette Overwrapping Film, tento cigaretový obalový film veľkou časťou užívateľa je dieťa, pretože dieťa je zvyknuté na používanie zubov, keď sa uhryzne, takže výber kancelárskych Cigaretový obalový film Dávajte pozor na bezpečnosť a hygienu obalového filmu cigariet.
Cigarette Overwrapping Film v živote je veľmi bežný spotrebný materiál, ale môže nám dať veľa problémov pri riešení života, dnes sme pochopili Cigarette Overwrapping Film v nádhernom použití života to!
1. detské dekorácie budeme veľmi znepokojujúce, pretože dekorácia steny príliš veľa problémov a dekorácie musíme zabezpečiť, že plná ochrana životného prostredia môže. Potom sme pochopili Cigaretový obalový film v interiérovej dekorácii v magickom efekte. Najskôr môžeme rezať šesťuholník a potom na stenu s cigaretovým obalovým filmom v blízkosti hrany väzby, takže môžete vytvoriť šesťuholník na stenu a potom pokračovať v používaní celej miestnosti s Cigaretovou fóliou výroba do šesťuholníka. A potom sme si vybrali rôzne farby ochrany životného prostredia lepidlo potiahnuté v Cigarette Overwrapping Film vo vnútri, môžu byť vyrobené do rôznych farieb. Takže celý dom bude mať veľmi dobrý dekoratívny efekt.
2. V závesnom ráme, keď nevieme, aký rámček si vyberiete, nebojte sa, stačí dať fotografie na stenu a potom cigaretový obalový film do ich obľúbeného rámčeka. Takže už nemôžeme nájsť vhodný rám pre rozrušenie a pretože cena je veľmi nízka, takže môžete vždy nahradiť "fotorámček".
3. Vo výzdobu niektoré drôty nie sú inštalované v stene, takže v miestnosti bude veľmi neporiadok. V tomto okamihu sme práve prerezali farebný Cigaretový obalový film na rôzne tvary vzoru a potom upravili drôt, aby naň vložil Cigaretový baliaci film.
Pochopiť vlastnosti vysokej teploty Cigaretový obalový film, aby ste pochopili Cigaretový obalový filmový substrát, lepiaca kompozícia podľa charakteristík Cigaretovej fólie na prebalovanie na identifikáciu. Ak ide o falošnú vysokoteplotnú fóliu na prebalovanie cigariet, potom pri výrobe lepidla a podkladu bude vybraná, zvolí sa slabý výkon, nízke náklady na materiál. Takže falošný vysokoteplotný Cigaretový obalový film bude cez cenu a zľavy prilákať zákazníkov. Takže pri voľbe vysokoteplotných cigariet, keď baliaci film nepožíva cenu lacné. Aj keď by zľava mala tiež venovať pozornosť výberu značky a reputácie podniku, v mnohých prípadoch je značkou kvalita záruky.
Pri identifikácii vysokoteplotnej kvality cigariet pri prebalení filmu, keď môžeme cez skutočnú detekciu, ako napríklad rôzne vysokoteplotné Cigaretové obalové fólie kvôli rôznej kvalite, takže Cigaretový obalový film má tiež inú teplotu, práve sme prerezali Cigarette Overwrapping Film a potom umiestnené v rôznych teplotách v priestore pre experiment. Zároveň v experimente potrebujeme pochopiť aj rôzne materiály s vysokou teplotou, aby sme boli vhodnejší pre naše experimenty.