Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Plug Wrap priemyslu má veľký potenciál pre rozvoj trend je zrejmé
- Aug 02, 2017 -

Plug Wrap priemyslu má veľký potenciál pre rozvoj trend je zrejmé
V posledných rokoch, v Plug Wrap priemysel, Plug Wrap potenciál rozvoja rastlín najväčší a najrýchlejší, a teraz bol široko používaný v tabaku, potravín, medicíny, kozmetiky, elektroniky, hračiek, make-up výrobkov a života ľudí sú úzko súvisiace oblasti , a S rastom počtu obyvateľov, dopyt je tiež nekonečné rozšírenie. Možno vidieť, že po zásuvke Plug Wrap budú viac prvkov, ktoré ju urobia krásnejšou, ako je kvetinová zásuvka, farebná zásuvka a tak ďalej tieto čerstvé slová a čerstvé veci fúkajú.
V dnešnom každodennom živote, rozvoj mnohých priemyselných odvetví, každá oblasť expanzie bude s vývojom spoločnosti, populácia nárast dopytu po Plug Wrap bude stále viac a viac, viac a viac. Ale tiež na kvalitu, vzhľad, tvar, cenu, dizajn a ďalšie aspekty stále viac a viac kritické. Takže priemysel Plug Wrap bude nútený rozvíjať komunitu. Po tom, ako sa v tejto spoločnosti môže stať len konkurencieschopná, výkonná spoločnosť Plug Wrap, aby spĺňala požiadavky spoločnosti.
Z aktuálneho dopytu na trhu na krimpovanie Plug Wrap, ale aj s krajinou na podporu domáceho dopytu s cieľom podporiť politiku dobrého spotrebiteľského riadenia, domáci maloobchodný trh a trendy predaja bude jasný vzostupný trend, pre Plug Wrap priemyslu povedal, že môže že v nasledujúcich rokoch je veľký trh.
Toľko investorov je pripravených rozvíjať sa v tejto oblasti, ale ak nie je dostatok sily a skúseností, s kvalitou života ľudí v krajine s cieľom zlepšiť snahu ľudí o dosiahnutie kvality, slepý prístup bude len rýchlo sociálny trh mimo
Plug Wrap priemyslu v kombinácii s priemyselnou reštrukturalizáciou, bude viac v redukcii spotreby produktu, štrukturálnej optimalizácie, rozmanitosti zlepšenie, zlepšenie kvality a konkurencieschopnosť zdokonalené odráža. V súlade so zlepšovaním spotrebiteľov technologický pokrok a trvalo udržateľný rozvoj výrobkov urýchlia rast. Čína bude v high-grade Plug Wrap surovín a pomocných materiálov a high-grade strojov a zariadení, aby dali dostatok pozornosti.
Inovácia sa stala hnacou silou pre vývoj plastového zátky. Zachovať tepelné zmršťovanie BOPP súčasne s riešením tepelného tesnenia a cigaretového filmu Problémy so závitom Wrap, riešiť stred fólie a fólie adhézie fólie, použitie technológie určovania polohy dier na vyriešenie BOPP problém s tepelným tesnením. Stručne povedané, inovácia sa stala hnacou silou pre vývoj plastového zátky.
So zrýchleným tempom života, môže byť priamo použitý pre mikrovlnné ohrievanie potravín Plug Wrap do oblasti Plug Wrap vývoj nových horúcich miest. Pretože súčasná hliníková fólia a niektoré plastové kompozitné materiály vyrobené z Plug Wrap sú nepriehľadné, ľahko sa obnovia a nemôžu byť použité pre nedostatky mikrovlnného spracovania, v posledných rokoch sa vyvinulo pokovovanie materiálov SiOx ako náhrada. SiOx je tenká vrstva oxidu kremičitého nanesená na PET, PA, PP a iných substrátoch, ktoré nielenže majú lepšie bariérové ​​vlastnosti, ale majú tiež vynikajúcu adaptabilitu prostredia v prostredí. Jeho bariérové ​​vlastnosti sú takmer odolné voči vlhkosti prostredia a zmenám teploty. SiOx povlak má vysokú bariéru, vysoká mikrovlnná priepustnosť, priehľadnosť, môže byť použitý pre mikrovlnné spracovanie potravín mäkké Plug Wrap, môže byť tiež vyrobené z nápojov a jedlého oleja Plug Wrap kontajnery, Čína začala uplatňovať. Náklady na potiahnutie SiOx sú vyššie, rozsiahla výrobná technológia nie je dokonalá, ale kvôli svojmu špeciálnemu výkonu sa stane dôležitou zátkou tohto obalového materiálu tohto storočia.