Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Ako zabrániť výskytu zlomenej cigarety Tear Tape
- Nov 06, 2017 -

Ako zabrániť výskytu zlomenej cigaretovej trhacej pásky
Produkcia širokého sortimentu Cigarette Tear Tape Tape, Cigarette Tear Tape ako úzko súvisiace s našimi životmi, je často rozbitá počas používania, potom, ako znížiť výskyt tejto situácie ešte.
Po prvé, keď dostanete Cigarette Tear Tape, prosím dávajte pozor, aby ste nôž nepoužívali priamo od stredu na otvorenie, od obidvoch koncov otvoreného noža nemôže byť príliš hlboký, hrúbka kartónovej škatule je príliš tenká, pod nožom príliš tvrdý, bude sa znova dotýkať kontaktu s cigaretovou páskou, ktorá má trochu nad ranou, celý kotúč zošrotovaný, vytiahnite, takže prosím rozbalte, dávajte pozor, a Cigarette Tear Tape, aby ste sa vyhli kontaktu. Po druhé, počas procesu používania pásky na oddeľovanie cigariet sa nemôže dotýkať ostrými predmetmi koloid. Cigaretová páska je pomerne krehká, aby nedošlo k žiadnym škodám.
Okrem toho, použitie Cigarette Tear Tape tam je pravidlo, to znamená, ak zistíme, že v priebehu Cigaretové odtrhávacie pásky bol odrezaný z jedného miesta, môže to byť Cigarette Tear páska bola poškodená.
Transparentná Cigarette Tear Tape je vyrobená z lepidla a filmu, koľko bude lepidlo alebo lepidlo aditívna chuť, má veľmi malý jed, ale všeobecne nebude mať vplyv na užívateľa, veľa vo výrobe bez masiek, Niektorí ľudia použite pásku medzi zubami, ktoré sa odtrhli, nikdy nepočuli o takejto otravy.
Tak trochu vôňa vysokokvalitnej transparentnej cigaretovej štíhlej pásky je takmer zanedbateľná, ľudské telo nie je zranené; všeobecne sa musíme pozrieť na to, čo je použitie Cigarette Tear Tape, Cigarette Tear Tape Packaging nie je žiadna známka ROHS, ale teraz v podstate Ochrana životného prostredia, len priehľadné Cigarette Tear Tape výrobcovia znížiť náklady s nekvalitným lepidlom vyrobeným na vône, je to špeciálna Cigarette Tear Tape, normálna nie je toxická.
V prípade páskovej pásky na výrobu cigariet je použitým substrátom EVA alebo PE penová hmota a potom na jednej alebo na oboch stranách potiahnuté lepidlom citlivým na tlak na báze rozpúšťadla a potom opätovne vyrobené z uvoľňovacieho papiera.
Po prvé, Cigaretová odtrhová páska má dobré tesnenie, aby sa zabránilo uvoľňovaniu plynu a rozprašovaniu, a jeho povrch má vynikajúce zmáčanie, ľahké lepenie, ľahko sa vyrába a ľahko zomrie. Po druhé, má anti-kompresné deformácie, aby sa zabezpečila dlhodobá ochrana šoku príslušenstva. Po tretie, tiež má spomaľovač horenia, neobsahuje škodlivé toxické látky, nezostane, nebude znečisťovať zariadenie, kov nie je žieravý. Okrem toho je možné použiť Cigarette Tear Tape v rôznych teplotných rozsahoch, od mínus 40 stupňov Celzia až po 90 stupňov.
Používame Cigarette Tear Tape po určitý čas zistí, že niektoré Cigarette Tear Tape stále má dobrú viskozitu a niektoré Cigarette Tear Tape sa rýchlo starne. Je zrejmé, že rovnaký objem cigarety Tear Tape, prečo sa vyskytujú rôzne príznaky? Je to spôsobené vonkajším prostredím. Dôvody, ktoré zvyčajne vedú k starnutiu Cigarette Tear Tape sú nasledujúce:
1. Kyslík, kyslík v ovzduší je relatívne veľký, v prípade, že príliš veľa kyslíka môže ľahko viesť k rýchlej oxidácii Cigarette Tear Tape.
2. UV: slnko je relatívne vysoká teplota, aby sa rýchlo rozlomil adhezívny materiál, okrem našej špeciálnej výroby vysokoteplotnej zváraciej pásky na cigarety, akákoľvek cigaretová odtrhová páska vystavená dlhodobému slnečnému žiareniu postupne stráca viskozitu, čo v starnutí Cigarete Tear Tape.
3. Vlhkosť: Keď stupeň vlhkosti vo vzduchu ovplyvní aj životnosť pásky na výrobu cigariet, veľa vody a elektrickej cigarety Tear Tape v produkcii majú dobrú vodotesnosť.
4. Bieliace činidlo, ktoré je hlavnou zložkou oxidu vápenatého, ktoré obsahuje vápnik a organické zlúčeniny, môže spôsobiť chemické reakcie;
5. Zmäkčovadlá, ktorých hlavnou funkciou je zmäkčovanie plastov, plastové výrobky sú väčšinou obsahujúce zmäkčovadlá, ako časové zmeny, samotný materiál obsahuje stále viac plastifikátorov, čo vedie k starnutiu pásky cigariet.