Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Ako zistiť kvalitu farebné cigaretu Box
- Oct 23, 2017 -

Ako zistiť kvalitu farebné krabice cigariet
Všetci vieme, že spôsob, ako identifikovať transparentné cigaretu Box je relatívne jednoduché, stačí sa pozrieť na cigaretu Box transparentnosti, hrúbka a niektoré iné vzhľad môžete určiť kvalitu transparentné cigaretu Box. Ale farebný cigaretu Box, pretože materiál a farba ovplyvní metódu rozsudku cigaretu Box takže sa tentoraz budeme podľa materiálu na prestavovanie podľa povahy rozlíšiť kvalitu farebné krabice cigareta cigareta Box.
Súdiac metóda: 1. farebné lepidlo na trhu bežné farby sú žltá, khaki, biela a modrá zeleniny cigaretu rámček, určiť kvalitu poľa cigaretu, keď sme štipku, a potom rýchlo otvoril, môžete strane lepidlo vyzuť, vidíte čistoty a tr ansparency pôvodného filmu. Tak, že môžeme určiť čistotu a transparentnosť pôvodného filmu cigaretu box, a potom určujú kvalitu poľa cigaretu hrúbka lepidla. 2. podľa súdiac transparentnosť lepidla vidíme Ak lepidlo nie je vytiahol alebo otvorené, keď bod-ako, nerovnomerné, potom to predstavuje veľa nečistôt lepidlo, cigareta Box bez súdržnosti, tak, že kvalita cigariet Box je nespoľahlivé. Nasleduje príliš veľa vlhkosti lepidlo, bol volatilný, táto cigareta Box skoro lepkavé sila klesla veľmi silné, pocit môžu byť vyriešené.
Inú kvalitu materiálu cigaretu Box ovplyvňuje kvalitu poľa cigaretu tak musíme venovať pozornosť výberu poľa cigaretu pri výbere poľa cigaretu. Pre pole rovnakej cigarety rôznych molekulovou hmotnosťou alebo distribúcie molekulových hmotností sa tiež ovplyvní výkon poľa cigaretu. Cigareta Box vo výrobe hlavné dva diely, súčasťou cigaretu krabice substrát, na strane druhej je lepidlo. Cigareta krabice substrát ovplyvňuje tuhosť bloku cigaretu, fusion podkladu a lepiacej. Lepidlá ovplyvniť poľa cigaretu viskozity, viskozita a ostatné dôležitú úlohu.
Takže keď budeme musieť kúpiť cigarety Box máme podrobnú predstavu o každý aspekt poľa cigaretu. Hrúbka substrátu cigaretu Box sa značne líši na húževnatosť poľa cigariet, tak je potrebné rozumieť optimálna hrúbka poľa cigaretu a potom ho vyberte.
Budeme vo výrobe cigariet Box v polyetylénu surovín latex mazivo zlepšiť hladkosť poľa cigariet; Po druhé, budeme v príprave filmu keď stabilizátor na uľahčenie výroby procese tepelného rozkladu; Konečne cigariet Box vo výrobe budú mať prísne pomer, aby zabezpečili, že každý zväzok cigaretu Box kvality a normatívne.
V skutočnosti cigaretu Box dôjde, Alice jav je veľmi jednoduché, prvá je cigareta Box výrobcovia pri výrobe času nevenujú pozornosť na kvalitu, takže kvalita lepidla nie je veľmi dobrá, tak keď výroba bude Alice. Tam je tiež dôvod, že cigareta Box technológiou výroby nie je kvalifikovaný, niektorých prevádzkových pracovníkov technológie výroby nie je zručný, takže keď výroby lepidla ster nerovnomerné, okraj ster nie je na mieste, takže okraj nie je náteru lepidlo, bude vyskytnúť Alice Edge fenomén. Posledný dôvod je, že poľa cigaretu používané pri výrobe filmu napätie kontroly nie je dobré, a vlhký, takže tam bude Alice.
Na zabezpečenie kvality výrobku cigaretu Box, budete musieť venovať osobitnú pozornosť kvality výrobcu cigariet poľa a poľa cigariet v čase nákupu. Pretože povesť cigaretu Box výrobcovia pri výrobe cigariet Box bude venovať veľkú pozornosť kvalite testovanie. Po druhé, musíme tiež dávať pozor pri používaní poľa cigariet vo využívaní času venovať pozornosť vlhkosti, ak poľa cigaretu vlhkou tiež ovplyvniť poľa cigaretu lepkavé.