Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Ako navrhnúť cigaretovú krabicu?
- Jul 20, 2017 -Ako navrhnúť Cigarette Box?

Cigareta je ľudia v rekreačných predmetoch voľného času, rovnako ako zvyšuje každoročný darček na dovolenku, aby sa dobrá voľba, cigaretové spoločnosti chcú získať dlhodobý vývoj, dizajn cigaretového puzdra by mal byť v súlade s ľudskou prirodzenosťou, nechať spotrebiteľa ľahšie prijať súčasne inovácie. Takže ako urobíte dizajn cigarety?

1. Materiál cigaretového puzdra

Predtým, než je možné prispôsobiť ľubovoľnú škatuľu na balenie produktov, musí byť zvolená a dizajn cigaretového balenia nie je výnimkou. Obalový box na výber cigariet by mal byť šetrný k životnému prostrediu. Obalové materiály vyžadujú použitie samozložiteľného prostredia, ktoré neznečisťuje životné prostredie, pokiaľ je to možné, aby sa vytvoril čo najmenší odpad a minimálne znečistenie životného prostredia. V súčasnosti sa environmentálne atramenty, biely papier a prenos hliníkovej fólie a iných materiálov stali prvou voľbou pre Cigarette Box.

2. Zabránenie falšovaniu cigaretového puzdra

Konštrukcia proti falšovaniu cigariet by mala byť ľahko identifikovateľná. Nakoľko spotrebitelia sú priamo vystavení vonkajšiemu baleniu cigariet, je dôležité, aby sa do balíčkov cigariet vynaložilo veľké úsilie. Ako baliaca krabička s infračerveným farebným atramentom, fluorescenčným atramentom alebo tlače s magnetickým atramentom je najlepšie opäť pridať farebné vlákno do baliaceho papiera, týmto spôsobom sa porovná funkcia proti falšovaniu s ostatnými tlačiarenskými technológiami. Súčasne je dôležité uviesť metódu boja proti falšovaniu v obalovej schránke, aby sa uľahčila identifikácia a identifikácia spotrebiteľov.

3. Textový návrh cigarety

Konštrukcia cigaretovej škatule by mala byť príjemná pre oči a dokáže pochopiť konotáciu výrobku a značky prostredníctvom slov. Je dôležité poznamenať, že slovo písma by nemalo byť príliš veľa, najlepšie v troch, aby sa zabránilo ťažkému a chaotickému.

4. Návrh dizajnu cigaretovej krabice

Vzor Cigarette Box je najlepšie použiť živý vzor farieb. Celkový dizajn by mal byť stručný a prirodzený.

5. Zamerajte sa na výber farieb.

Farba ovplyvňuje duševné aktivity ľudí a ACTS o našich akciách. Je to preto, že rôzne farby dávajú ľuďom rôzne pocity a rôzne emócie, čo ovplyvňuje naše správanie. Preto je potrebné vybrať si farbu populárneho uznania v dizajne tabakových obalov. Napríklad ľudia, ktorí dávajú darček, zvyčajne vyberajú červené a zlaté (žlté) farby, ktoré reprezentujú príťažlivosť a prosperitu.