Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Kúpiť cigaretový odtrhávací pásik treba venovať pozornosť miestu
- Aug 02, 2017 -

Kúpiť Cigarette Tear Tape musí venovať pozornosť miestu
Cigaretová trhacia páska je vyrobená z ekologicky prirodzenej netoxickej a chuťovej živice LLDPE extrudovanej metódou odlievania, super vysoký výkon, hlavne pre balenie tovaru, môže robiť tovar čistejšie, ale môže tiež zvýšiť atraktívnosť produktu, Cigarety Tear Tape výrobcovia, aby vám hovoriť o potrebe venovať pozornosť na miesto kúpiť Cigaretová Tear Tape.
Kúpime Cigarette Tear Tape, hlavnou vecou je zabalenie predmetov zabalených, môžete urobiť položky vyzerajúce stabilnejšie, a Cigarette Tear Tape má veľmi dobrú transparentnosť, zdravie. Keď kúpime Cigarette Tear Tape, musíme najprv venovať pozornosť použitiu cigaretových obalov, aké položky, rôzne položky sú tiež odlišné požiadavky na Cigarette Tear Tape a splňujú len požiadavky na balenie, Cigarette Tear Tape môže hrať lepší baliaci efekt. Napríklad všeobecné predmety ako oblečenie, domáce spotrebiče na chladničku, s obyčajnou Cigarette Tear Tape a čerstvú zeleninu na použitie Cigarette Tear Tape na potravinárske účely a potraviny varené jedlo odporúčané s plastovým obalom.
Výrobcovia cigariet Tear pásky naznačujú, že dôležitá vec je v nákupu Cigarette Tear Tape, prvá vec, ktorú treba zvážiť, je kvalita Cigarette Tear Tape, cena je len druhá, ak slepo venovať pozornosť cene, ignorovať kvalitu, potom používajte obalové materiály na cigaretové pásky, nič sa nepoužíva.
Stretch výrobcovia pásky produkovať stretch cigarety Tear páska, dnes sme sa dozvedeli, aký je spôsob tvorby stretch Cigaretový Tear Tape.
1, roztiahnuť Cigarette Tear Tape výrobcovia, rozťahovanie vývoja Cigarette Tear Tape existujú štyri hlavné spôsoby, v prvom rade je ploché stlačiť dvojitú trubku ploché fúkanie metóda, táto metóda používa horizontálne centrum die kŕmenie, inštalácia zariadení a prevádzka sú veľmi pohodlie
2, a potom sploštiť plochý, na metóde fúkania, môže táto metóda produkovať relatívne široký priemer, hrúbka rovnomernejšie PVC zmršťovacie fólie, existuje metóda je ploché stlačenie, pod fúkaním metóda, jeho vybavenie pokrýva oblasť Malé, výrobné prostredie je dobré, môže produkovať šírku filmu.
3, je ploché stlačiť dvojitú trubicu fúkanie metóda, rozťahovanie charakteristiky pásky je vyrábať široký film, hrúbka filmu je viac rovnomerné a dobré otvorenie, navyše, musíme tiež vedieť, je rôzne typy ťahu Použitie cigariet Tear Tape a výkon produktu sa tiež trochu líšia.
Požiadavka na pásik na zváranie cigariet je stabilná pri izbovej teplote, zmršťuje sa pri zahrievaní (nad teplotou skleného prechodu) a je viac žiaduca pre tepelné zmrštenie vo viac ako 50% v jednom smere. Tepelne zmraštiteľné obaly strojov sa vyznačujú: telesom priehľadným, odrážajúcim obraz tovaru; tesné balenie, dobrá disperzia; dážď, vlhkosť, plesne; bez zotavenia, určitá funkcia proti falšovaniu. Cigaretové odtrhávacie pásky sa často používajú pre pohodlie potravín, nápojov, elektronických prístrojov, kovových výrobkov, obalov, a to najmä v prípade značných zmršťovacích štítkov pre najdôležitejšie oblasti použitia. Okrem používania zmršťovacích štítkov na etikety na cigarety sa v posledných rokoch používa aj na denné balenie tovaru. Pretože sa môže vyhnúť vplyvu obalových predmetov, dažďa, vlhkosti, hrdze, ale tiež prinútiť výrobok vytlačiť vynikajúce obaly, aby vyhral užívateľov, zatiaľ čo to môže byť dobrým zobrazením dobrého obrazu výrobcu. V súčasnosti stále viac a viac výrobcov obalov používa vytlačený zmršťovací film namiesto tradičného transparentného filmu. Vzhľadom k tomu, že tlačiaca zmršťovacia fólia môže zlepšiť vzhľad produktu, vedie k reklame na výrobky, značka ochranných známok môže spôsobiť hlboký dojem spotrebiteľov. Zmršťovače tepla sú zvyčajne vyrobené z amorfného spracovania plastov, ako je polystyrén, polyvinylchlorid, PVDC a tak ďalej. Polystyrén (PS) pevnosť smršťovacie fólie je nízka, netrpezlivý náraz, zriedka sa používa; a polyvinylchlorid (PVC) neprispieva k recyklácii, nespĺňa environmentálne požiadavky. V zahraničí, najmä v Európe, plastové fólie z polyvinylchloridu (PVC) boli zakázané v obalovom sektore, najmä pri používaní obalov na potraviny. Polyester (PET) Cigarette Tear Tape je nový typ tepelne zmraštiteľného obalového materiálu. Vzhľadom na to, že v rozvinutých krajinách sa ľahko obnovuje, netoxické, bez chuti, dobré mechanické vlastnosti, najmä v súlade s ochranou životného prostredia a inými vlastnosťami, polyester (PET) sa stala náhradou za ideálnu alternatívu PVC (Cigarette Tear Tape Tape).