Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Analýza dôležitosti ochrany životného prostredia, zdravia a bezpečnosti cigariet prebaliť film
- Aug 11, 2017 -

Analýza významu ochrany životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia pri balení cigariet
S rozvojom industrializácie v Číne sme výrobcovia filmov Conghua Cigaret Overwrapping tiež neustále zlepšujú kvalitu cigaretového obalového filmu, aby sme splnili masovú požiadavku spotrebiteľov na balenie cigariet. Tu, Conghua Cigarette Overwrapping film výrobcovia Xiaobian jednoduché pre väčšinu priateľov vysvetliť Cigarette Overwrapping Film ochrany životného prostredia, zdravia a bezpečnosti dôležitosti.
Naši výrobcovia Conghua Cigaretové overwrapping filmov, aby sme mohli zlepšiť konkurencieschopnosť v priemysle, sme Conghua Cigarette Overwrapping Film vo výrobnom procese, aby spĺňali neškodné, bez znečistenia a environmentálne požiadavky a až do používania odpadu a recyklácie, aby na dosiahnutie národnej normy ochrany životného prostredia. Takže Conghua Cigarette Overwrapping Film môže skutočne chrániť životné prostredie a jeho nízku cenu, kvalitnú, takže Conghua Cigarette Overwrapping Film bol široko používaný vo všetkých oblastiach života.
■ Pre našich výrobcov Conghua Cigaret Overwrapping Film je dôležitejšie:
● Dodržiavanie dlhodobej spolupráce je naším cieľom od začiatku do konca.
● Máte otázky, spolupracujeme pri hľadaní riešenia. Vaša otázka je ako výzva pre našu prácu, ako aj motiváciu pre nás.
● Dôkladne nám pomôžeme sústrediť sa na prácu existujúceho efektu a postaviť sa na pozíciu, aby ste sa pozreli na váš problém. Oceňujeme vaše myšlienky!
S rýchlym rozvojom čínskeho trhu s plastovými výrobkami, plastovými výrobkami, environmentálne otázky sa stávajú témou ľudskej diskusie. Takže na ochranu filmu, filmu a iných plastových výrobkov vedených plastovým odpadom vážne ovplyvnili naše životné prostredie. Tu technický riaditeľ Cigarette Overwrapping Film chce s našimi priateľmi hovoriť o výrobcoch našich filmov na prebaľovanie cigariet, ako riešiť environmentálne problémy ochranných filmov.
V uplynulých rokoch naši výrobcovia cigaretového obalového filmu vyrábajú hlavne typ ochranných fóliových výrobkov, ktoré sú fotodegradovateľné a biologicky odbúrateľné. Pretože dva typy ochranných fólií sú v súlade s našimi štandardmi ekologických výrobkov. Tu technický riaditeľ Cigarette Overwrapping Film chcú s vami podeliť o proces výroby dvoch ochranných fólií o konkrétne okolnosti.
1, ľahký rozklad typu ochranného filmu
Tento typ ochranného filmu vo výrobnom procese má byť pridaný do fotosenzitívnej skupiny a pridať fotosenzitívnu skupinu má byť v reťazci polyméru v určitej vzdialenosti môže byť pridaná. Preto je taký ochranný film PE v umelom osvetlení svetla bezpečný, stabilný. Ak je však na slnečnom svetle, fotosenzitívna skupina absorbuje príliš veľa energie na rozbitie reťazca polyméru, čo môže v konečnom dôsledku viesť k plastickej dekompozícii.
2, biologicky rozložiteľný plastový ochranný film
Tento typ ochranného filmu je pri výrobe reťazca polyméru, aby sa pridali niektoré skupiny na podporu vzduchu alebo v pôde rozkladu biologického ochranného filmu, aby sa dosiahla ochrana životného prostredia.
Cigaretový baliaci film je komplexnejší výkon obalového filmu. Jeho transparentnosť je dobrá, lesklá; s dobrou vzduchotesnosťou a vôňou; médium odolné proti vlhkosti, znížená priepustnosť vlhkosti. Cigaretový obalový film vynikajúce mechanické vlastnosti, jeho pevnosť a húževnatosť je všetok tepelne odolný plastový plastový ochranný film s najlepšou pevnosťou v ťahu a nárazová pevnosť je oveľa vyššia ako priemerná fólia; a pevnosť je dobrá, stabilná veľkosť, vhodná pre tlač, papierové vrecká a ďalšie sekundárne spracovanie. Cigaretový obalový film má tiež vynikajúcu tepelnú odolnosť, studenú odolnosť a dobrú odolnosť proti chemickému a olejovému odporu.
Cigaretový obalový film je v súčasnosti na trhu najbežnejším druhom ochrannej pasty, chemickej polyesterovej fólie. Cigaretový obalový film je charakterizovaný relatívne tvrdou textúrou, odolnejšou voči poškriabaniu. A nepoužívajte PVC materiál tak dlho, ako je žltnutie oleja. Ale všeobecné obaly cigariet sa spoliehajú na elektrostatickú adsorpciu je ľahšie blistrovať a spadnúť, ale aj keď je voda vypnutá a umývanie môže byť opätovne použité. Cigaretové prebalovanie Cena filmu je oveľa drahšia ako PVC. Veľa zahraničných známych farieb striekajúcej pištole značku mobilného telefónu továreň, náhodná konfigurácia je samolepiace PET samolepky, použitie PET samolepiacich materiálov údržby materiálu a balenie krajšie, špeciálne pre modely horúceho kúpiť telefón pre vybudovanie samolepiek údržby, robiť nie je potrebné znížiť Môžete priamo využiť trh dobre-známa značka mobilný telefón film má niektoré výrobky z výroby PET materiálu.