Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Analýza na čínskej cigaretovej hliníkovej fólii Papierový obalový priemysel
- Jun 16, 2017 -

Analýza na čínskej cigaretovej hliníkovej fólii

Baliace výrobky sa rozdeľujú hlavne do obalov z papiera z cigaretovej hliníkovej fólie, plastových obalov, kovových obalov a sklenených obalov v štyroch kategóriách, z ktorých obal z papiera z cigaretovej hliníkovej fólie z dôvodu širokého sortimentu nízkych nákladov, ľahkej manipulácie, jednoduchých skladovacích a recyklačných výhod, najviac Rozsiahle balenie jednej z foriem.

So zlepšenou výrobnou technológiou a technológiou boli obalové výrobky z cigaretových hliníkových fólií schopné nahradiť drevené obaly, plastové obaly, sklenené obaly, hliníkové obaly, oceľové obaly, kovové obaly a iné formy balenia, aplikácia stále viac a viac , Cigarety z hliníkových fóliových obalov je možné recyklovať, vlastnosti zelene, ale aj v súlade so smerom vývoja kruhového hospodárstva.

V posledných rokoch sa celosvetové balenie hliníkových fólií z cigaretových obalov stabilným rastom ročne stalo najväčším používaním obalových materiálov na svete. Priemyselné odvetvia národného hospodárstva, obalový priemysel bol modernizovaný na 14. miesto. Medzi nimi, podskupiny obalov cigariet z hliníkových fólií zodpovedali podielu výroby za posledných osem po sebe nasledujúcich rokov, pretrvávali približne na úrovni 30%, najvyššej miery príspevku na výstupnej hodnote, celkového prínosu najväčších ziskov.

Zlepšenie kvality papierových obalov v posledných rokoch, čínsky obal kartónového priemyslu bol rýchly vývoj. Najmä domáce a zahraničné značkové výrobky a výrobky na vývoz na kartón, kvalita kartónu a požiadavky na tlač sa stále zvyšujú a zvyšujú tak, že kvalita papiera sa stále zvyšuje.

V posledných rokoch s rýchlym hospodárskym rastom sa priemysel balenia cigaretových hliníkových fólií rýchlo rozvinul. Podľa plánovacieho oddelenia, výrobky z papierových obalov od roku 2001 do roku 2005 by mali dosiahnuť 19 miliónov ton, od roku 2006 do roku 2010 na 27 miliónov ton, od roku 2011 do roku 2015 dosiahol 36 miliónov ton.

Čína obchodníci na podporu rozvoja Od roku 2003, niektoré zahraničné spoločnosti majú optimistické o čínskom obalovom trhu, niektoré domáce papierové tašky podnikania zamerané na trh chápať príležitosti, investície a vývoj, a podporovať rozsah výroby, kvalitu výrobkov. 2004

V januári Spojené štáty americké Shimei Fete Stone East Company oznámili, že jej partner US International Jifeng Group pôvodne identifikoval investičné projekty na balenie cigaretových hliníkových fólií v Xiamen, Fujian Tong Anxi mestskom potravinárskom parku. Spoločnosť sa rozhodla plne využívať zdroje z recyklovaného papiera, používanie patentovanej technológie na vývoj, výrobu a predaj papierovej podložky a iných obalov pre papier z cigaretovej hliníkovej fólie a dizajn obalov, tlače. Celková investícia projektu dosiahla 12,5 milióna dolárov, očakáva sa, že sa uvedie do prevádzky po skončení roka. Môže dosiahnuť ročnú výstupnú hodnotu 140 miliónov juanov.

Od januára do augusta 2003 bolo v Shengdong Economic Park, Vnútorné Mongolsko, Čína predstavených 20 projektov. Medzi nimi projekt papierových obalov bol Hebei Xianghe Gao z cigaretovej hliníkovej fólie papierové výrobky Co, sro so sídlom v Shengle Economic Park vo Vnútornom Mongolsku, Gao Paper Co, Ltd, celková investícia 40 miliónov juanov s ročnou produkciou 100 miliónov štvorcových metrov obalových kartónov; Chengdu, Chengdu za farebnú tlač Co, sro založená v Vnútorné Mongolsko Sheng papierové vrece tlače spoločnosť s ručením obmedzeným, celková investícia 50 miliónov juanov s ročnou produkciou 50 miliónov metrov štvorcových. Dva projekty investícií výrazne podporujú rýchly rozvoj odvetvia výroby kartónových výrobkov v rámci vnútorného Mongolska.