Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Nová aplikácia balenia Cigaretový obalový film
- Jun 23, 2017 -

Nová aplikácia fólie na balenie cigariet do obalov
Podľa odborníkov predpovedajú, že čínsky trh s cigaretovými obalovými fóliami bude naďalej udržiavať súčasný rýchly rastový impulz. V roku 2005 bude celkový dopyt na cigaretový obal v Číne na trhu presiahnuť 400 000 ton v roku 2010 dosiahne 600 000 ton. Ak zvážime 15% vývoja nevyvážených faktorov, môže dosiahnuť 700 000 ton.

Dvojitá nula fólie na trhu

Odborníci predpovedajú, že do roku 2012 bude Čína potrebovať 230 000 ton fólie s dvojitou nulou. Preto môže stále zvýšiť kapacitu 3 až 5 z 10 000 na 40 000 ton v počte od dvojitého nulového cigaretového obalového filmu. Avšak údaje ukazujú, že súčasná konštrukcia cigaretového obalového fóliového mlyna celkom 22 jednotiek, výrobná kapacita 120 000 ton, z ktorých kapacita dvojitého balenia cigariet je viac ako 60 000 ton. Podľa správ Henan Shenhuo Group v 25 tis. Ton Shanghai dvojmo novej výrobnej linky bude uvedený do prevádzky v prvej polovici roka 2006; Jiangsu Daya Group zaviesť do valcovacej linky vo štvrtom štvrťroku tohto roka, nainštalovaný, budúci rok po výrobe, dvojité dvojité fóliové výrobné kapacity môžu zdvojnásobiť. Preto je dokonca aj vývoj výrobnej kapacity s dvojitou nula fólie je tiež veľmi obmedzený. Okrem toho, vzhľadom na vysoké štandardy svojej technológie, pre akýchkoľvek investorov sú opatrní zvážiť.

Vyhliadky na rozvoj fólie vysokej kvality

Hoci sa trh s cigaretovými obalmi v Číne rýchlo rozvíja, niektoré produkty majú nadmerné zásoby, ale špeciálne výkony vysokokvalitnej fólie, predovšetkým dlhodobá závislosť od dovozu fólií vysokej kvality, si zaslúžia vývoj. Klimatizačná fólia na balenie cigariet je najväčšou spotrebou čínskeho trhu s fóliami na balenie cigariet, avšak klimatizácia s vysoko technologickými hydrofilnými cigaretovými obalovými fóliami, čínsky trh sa spolieha hlavne na dovoz, cena je veľmi drahá. V poslednej dobe spoločnosť Chunlan vyvinula "nano-organický hydrofilný cigaretový obalový film", ktorý bol oficiálne uvedený do prevádzky a spôsobil pozornosť ľudí vo vnútri a mimo odvetvia. Chunyu ústav chladiaceho centra Dr. Xu povedal, že náklady na tento cigaretový obalový film je len polovica podobných japonských materiálov, zlepšenie klimatizácie, chladiacej účinnosti, úspora energie, ochrana životného prostredia, predĺženie životnosti klimatizácie a ďalšie aspekty vynikajúce výkon. Očakáva sa, že do roku 2005 dosiahne spotreba filmu na výrobu klimatizačných spotrebičov 125 000 ton, z ktorých bude hydrofilná fólia na balenie cigariet 100 000 ton, súčasná domáca medzera je veľká, trhové vyhliadky.

Obalové fólie na balenie cigariet s vysokými bariérovými vlastnosťami, ľahké, odolné voči UV žiareniu, skladovateľnosť v izbovej teplote a ďalšie výhody, takže filmy na prebalovanie cigariet v rôznych obalových aplikáciách sa naďalej zvyšujú. Súčasne balenie rôznych výrobkov na balenie cigariet obalových fólií tiež prinieslo nové požiadavky. Napríklad niektoré výrobky vyžadujú ochranu proti UV žiareniu súčasne, ale tiež dúfajú, že niektorý špeciálny plyn môže vstúpiť do obalu, selektívne cez membránu sa stala potreba vyvinúť nové technológie. Zahraničné spoločnosti vyvinuli novú technológiu balenia obalových obalov na cigarety, ako sú balenie obalov, balenie proti zamrznutiu, balenie proti kondenzácii a iné balenie obalových materiálov.

Balenie nových aplikácií, ktoré si zasluhujú pozornosť

Obalové fólie obalov cigariet v potravinách, nápojoch, mliečnych výrobkoch, medicíne, elektronických výrobkoch a iných oblastiach sa rýchlo rozvinuli a stali sa dôležitou súčasťou obalového poľa. V poslednej dobe, cigaretového balenia fólie na trhu obalov, niektoré nové vlastnosti hodné pozornosti. Rôzne nové balenie nekonečné. Vďaka jedinečným vlastnostiam fólie na balenie cigariet, dobrej priľnavosti, tepelnej odolnosti, vynikajúcej povrchovej tlače a dekoratívneho efektu, dizajn s bohatším tvarom obalov sa stal novým prvkom balenia cigaretových obalov. Čokoládové obaly, napríklad naše spoločné čokoládové obaly so štvorcom, pásom, okrúhlym, diamantovým, oválnym, srdcom a tak ďalej. V cudzích krajinách sú výrobcovia plne hrať fantáziu, čokoláda bude navrhnutá do Santa Clausa, historické postavy, všetky druhy roztomilých malých zvierat, karikatúrny tvar, povrch a zdobené zodpovedajúcou farbou vzoru. Podobne ako v dizajne existuje veľa, napríklad dizajn tvaru zlatých mincí, sprevádzaný zlatou dekoráciou; Existuje množstvo rôznych tvarov, ako sú futbal, autá, hračky atď. Čokoláda balenie tak bohatý tvar, pri absencii cigarety balenie obal fólie je ťažké si predstaviť. Obaly na potraviny pre domáce zvieratá rýchlo rastú. Pred dvoma alebo tromi rokmi obaly na krmivo pre domáce zvieratá používajú zriedka aj fóliu na balenie cigariet. Ale za posledné dva roky na európskom trhu, pet obalový trh rýchlo rástol, sa stal cigaretový obalový film obalový trh, časť rýchleho rastu. Krmivá pre domáce potraviny majú niektoré špeciálne požiadavky, ako je otvorená nádej, že budú schopné opätovne utesniť, môžu byť ohrievané, čerstvé, antikorózne, vlhkosť atď., Aby obalové balenie cigaretových obalov v balení obalov pre domáce zvieratá toľko. Aby sa fólia v mene nádrže začala formovať. V minulosti sa na balenie používalo veľké množstvo materiálu zo zliatiny hliníka. V posledných rokoch bol namiesto hliníkových plechoviek k dispozícii obal cigaretových obalov na dosiahnutie rovnakého zabezpečenia kvality. Okrem toho fólie na balenie cigariet ako vonkajšie balenie dokážu efektívne zaistiť, aby plechovky vytiahli miesto prachu odolného účinku, aby sa zabránilo znečisteniu prachom, aby sa dosiahli normy bezpečnosti a ochrany zdravia. Súčasne, cigarety obalové fólie unikátny vzhľad efekt, môžete získať atraktívnejší vzhľad.