Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > Noviny > Obsah
Stručná analýza niekoľkých výhod cigariet Overwrapping Film
- Jul 20, 2017 -Stručná analýza niekoľkých výhod Cigarette Overwrapping Film

Cigaretový obalový film najprv zahrieva a zmäkčuje priehľadnú tyč, vložte ju do membrány, otvor na odsávanie podtlaku, vložte do fóliovej pasty na doske (alebo dosku s bublinkami atď.), A to aj vtedy, ak produkt pevne utiahne medzi filmom a papierom doska, značky a účinok ochrany proti zemetraseniu. Je široko používaný v hardware, náradie, hračky, príbory nože, elektronické, osvetlenie, dekorácie, remeslá, jedlo a tak ďalej.

Aké sú výhody balenia cigariet?

1. Vymeňte ochranný drak (bublina): pravidlá ochrany životného prostredia krajín začali zakazovať a zaberať priestor, zvyšujúc veľké množstvo prepravných nákladov a zvyšuje priestor.

2. Vymeňte PVC blister (okrem bublín): okrem toho, že obsahujú toxický chlór, plastová fólia musí tiež otvoriť náplasť a lepidlo a cena je vysoká a zaberá priestor, ktorý môže ľahko spôsobiť chyby vzhľadu obalu ,

3. Odolnosť proti vlhkosti: vďaka dokonalému tesnému spojeniu medzi fóliou a materiálom a vákuovým obalom dosahuje priestor minimálne a má vynikajúcu odolnosť proti vlhkosti, takže nie je potrebné pridávať vysúšadlo a ušetriť zbytočné výdavky.

4. Krásne: tento druh obalu na zmäkčenie filmu ohrevu, môže podľa vzhľadu produktu rozšírenie pripojené, aby sa dekoratívne vzorky typu výrobku v jasné, krásne a elegantné, extrémne vysokú hodnotu, zvýšiť túžbu kúpiť.

5. Ochranný tovar: celá hromada dosiek s plošnými spojmi alebo viacerými prvkami sa dá po obale fixovať, každý kus blízko seba, pri manipulácii s doručovaním na ceste, pravidelný sex dobrý, nebude mať za následok poškodenie trením ,

6. Šetrite náklady: použitie vákuové tvarovanie obalov každý výrobok musí otvoriť plesne, odroda výrobkov, prijať vákuové balenie žiadne otvorené formy, všetky druhy výrobkov tvaru pre balenie, vzorky pohodlné a šetrí čas na zníženie nákladov.

7. Výber vysokej efektívnosti: použitie obalov si môžete vybrať ručný alebo automatický baliaci stroj, v súlade s pracovnou platformou, balík jedného alebo viacerých, úspora času a efektívny a ľahko ovládateľný zabezpečenie, operátori potrebujú mať špeciálne odborné znalosti.

Cigaretový obalový film pre potravinársky produkt ochrany životného prostredia, má najlepšiu priehľadnosť a hlbokú rozťažnosť, lesk a vynikajúci optický výkon, vynikajúcu odolnosť voči roztrhnutiu a odolnosť proti prepichnutiu, tepelnú tvarovateľnosť pri nízkej teplote, šetrí zlepšenie energetickej účinnosti, najlepšiu voľbu pre high-end produkt obal.

Cigaretový obalový film S použitím suroviny z pieskovodovej rúry, špeciálny vzorec a proces vývoja je možné riešiť tradičnými cigaretami alebo iným filmom obaleným hladkým povrchom produkovaným "fenoménom baliacich plynov alebo vzduchových bublín" po dokončení balenia produktu.

Takže čo viete, keď by ste mali použiť cigaretový zábal? Tu je pohľad:

1. Priehľadnosť produktu je veľmi vysoká a vyžaduje sa priehľadnosť kryštálu.

2. Po obalení fólie v plastovej fólii môže membrána absorbovať pravé uhly okolo výrobku a film sa veľmi dobre absorbuje.

3. Po otestovaní druhého balenia cigariet stále nedosiahne očakávaný baliaci efekt a môže zvážiť použitie cigaretového obalu.

4. Zákazník neumožní lepenke preniknúť do stomaty. Ťahové vlastnosti laminátov sú vynikajúce a lepenka dokáže absorbovať aj póry.

5. Zákazník nepovolí, aby bola lepenka po obale. Sarkínový film sa nezmršťuje ako ostatné vrstvené materiály a udržuje kartón v hladkom stave.