Shanghai Bright Packaging Materials Co., Ltd
Domov > O nás

Bright Obal je špecializovaný výrobca a dodávateľ, ktorý si kladie za cieľ poskytnúť riešenie one-stop voči našim customers'requirements z cigariet obalových materiálov.  Firma sa zaoberá v tabakovom priemysle za viac ako desať rokov.  V súčasnej dobe sme slúžiace pomerne málo zákazníkov umiestnenie v rôznych krajinách po celom svete.  Sila spoločnosti je podporená naše bohaté skúsenosti z starostlivosti o zákazníkov, dôkladné pochopenie priemyslu a kvalitných produktov.


K dispozícii je široká škála materiálov, ktoré Bright Packaging môžu dodávať.  Materiály sa pohybujú od zákazkového NTM (non-tabakové materiály), balené cigarety (vytvoriť vlastný) a výrobu filtrov.  Značná časť zákazníkov sú veľké továrne malé a stredné cigariet.  V Bright marketingu, vezmeme všetkým zákazníkom ako VIP zákazníkov, a najväčší dôraz kladený na kvalitu výrobkov a spokojnosť zákazníka.  Spoločnosť sa môže pochváliť jeho obrovské kaluže vysoko kvalitné medzinárodnou klientelou a jeho preukázateľné skúsenosti v starostlivosti o zákazníkov a obchodných integrity.


Spoločnosť kladie dôraz na realizáciu osobné hodnotu svojich zamestnancov, neustále zlepšovanie jeho kvality zamestnancov a sociálnej starostlivosti, teda zárukou jej celkovou kvalitou výkonu.  Jeho pokročilé koncepcie riadenia pôsobí ako hnacia sila trvalo udržateľného rozvoja spoločnosti.  Skrz roky, firemné operácia bola vykonaná s cieľom "usilovať o dokonalosť v kvalite, vytvára dokonalú obal" a pod Základným princípom "dôveryhodnosť veciach zaobchádzať zákazníkmi úprimne, rozvoj založený na kvalite, spravodlivosť báze prínosov a seeking".  V dôsledku toho spoločnosť získala uznanie zákazníkov, založená významný vplyv a zvukovú povesť doma iv zahraničí v tabakovom priemysle.